Bordslampa 1900-talets första hälft
2014-07-08
255160
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, stomme i mässing, fot i svärtat trä, grönlackerad skärm, höjd 45 cm
Bruksslitage