Rökelsekar Kina cloisonné
2014-07-07
255124
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RÖKELSEKAR, cloisonné, Kina, 1900-tal, förgyllda detaljer, tripod, knopp, hänklar och fötter i form av tempellejon, genombrutet lock med fladdermöss, höjd 20 cm
Slitage, krackeleringar