Peter Dahl färglitografi "Frö"
2014-07-07
255036
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): "Frö", signerad Peter Dahl, 119/250, färglitografi, bladmått 81x 57 cm,