Yrjö Edelman Skrynklat papper färglitigrafi
2014-07-07
255017
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Skrynklat papper signerad Y. Edelman, färglitografi, EA VIII/ XX, bladmått ca 29x 20 cm, monterad i distansram