Vitvinsglas 1800talets första hälft
2014-07-07
255005
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VITVINSGLAS, 10 st, 1800-talets första hälft, graverad dekor, höjd ca 15 cm
Nagg