Tallrikar Kina
2014-07-05
254965
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TALLRIKAR, 4 st, porslin, troligtvis Kina 1800-tal, målad dekor i emaljfärger med motiv av frukter, genombrutet brätte, diameter 24 cm
En tallrik lagad, slitage