Bokstöd
2014-07-05
254962
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BOKSTÖD, 1 par, patinerad metall o ben på marmorsocklar, 1900-talets mitt eller första hälft, höjd 16, 15x8 cm
Obetydligt slitage