Oidentifierad konstnär oljemålning
2014-07-05
254946
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, höglandsmotiv med vattenfall, olja på duk, otydligt signerad, 45x34 cm
Mindre färgbortfall och tryckskada