Inge Pettersson olja på duk
2014-07-06
254903
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETTERSSON, Inge (född 1944): Sommargrönska, signerad Inge Pettersson, olja på duk, 74x60 cm
Proveniens: Häringe slott