Ilon Wikland färglitografi
2014-07-06
254892
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WIKLAND, Ilon (född 1930): "Utsikt från Lotsberget", signerad Ilon Wikland, 60/150, färglitografi, 37x49 cm
Proveniens: Häringe slott