Målning
2014-07-07
254805
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): I ateljén, signerad, olja på duk, 45x37 cm
Smärre färgbortfall