Sven Deurell blomsterstilleben
2014-07-04
254802
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DEURELL, Sven (1904-1967): Stilleben gul ros, signerad Deurell, olja på pannå, 38x32 cm
Obetydligt färgbortfall