Slaglåsgevär 1800-tal
2014-07-04
254797
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal, längd ca 130 cm
Skador, renoverat, slitage