Harnesk för dekoration med reliefdekor
2014-07-06
254795
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HARNESK, för dekoration, reliefdekor höjd 46 cm
Proveniens: Häringe slott
Skador