Ring 18 k vitguld briljanter
2014-07-05
254792
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 20 000 SEK |
RING, 18 k vitguld, 2 briljanter ca 1,00 ct/st, tydliga inneslutningar, ringstorlek ca 19 mm, vikt ca 11,5 g
PROVENIENS: Skådespelaren Carl och Viveka Billquist dödsbo
Skena med lagningar, skador