Afrikanska skulpturer

Afrikanska skulpturer
Afrikanska skulpturer
Afrikanska skulpturer
Afrikanska skulpturer
Afrikanska skulpturer
Afrikanska skulpturer
Afrikanska skulpturer
Afrikanska skulpturer
Afrikanska skulpturer
Afrikanska skulpturer
Afrikanska skulpturer
Afrikanska skulpturer
Afrikanska skulpturer
Afrikanska skulpturer
Afrikanska skulpturer
Afrikanska skulpturer
Afrikanska skulpturer
Afrikanska skulpturer
Afrikanska skulpturer
Afrikanska skulpturer

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SKULPTURER, 1 par, Baule, Elfenbenskusten, höjd 53-54cm, Proveniens: Gallerist af Holm, Malmö

Smärre skador, insektsangrepp

254784

2014-10-02