Skrivschatull
2014-07-04
254774
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PULPETSKRIN, allmoge, 1800-tal, dekor av blommor, höjd 19,5, 33x23 cm
Slitage och sprickor