Dosa Gustaf Möllenborg 1800-tal
2014-07-03
254754
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSSNUSDOSA, silver, invändigt förgylld, Gustaf Möllenborg, Stockholm 1828, längd ca 10 cm, vikt ca 155 g