Golvlampfot i betsat trä
2014-07-06
254728
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPFOT, för två ljuspunkter, 1900-talets hälft, betsat trä, höjd 157 cm
Proveniens: Häringe slott
Slitage, skärm saknas