Golvljusstake i smide
2014-07-06
254727
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
GOLVLJUSSTAKE, för stearinljus, smide, höjd 163 cm
Proveniens: Häringe slott
Skador