Corneille litografi
2014-07-03
254713
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CORNEILLE (Holland 1922-2010): Komposition i gult, signerad och numrerad 103/120, färglitografi, 38x55 cm