Golvlampa i smide
2014-07-06
254700
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, bemålat smide, i form av lykta, höd ca 170 cm
Proveniens: Häringe slott
Skador