Klubbat för:
8 000 SEK
3 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, "USA 75", Folke Ohlsson, Dux, 1900-talets andra hälft, teak, lösa dynor röd resp blommig klädsel
Smärre ytskador, torkad stoppning, sliten klädsel
254693
2014-07-03