Klubbat för:
8 400 SEK
3 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, Danmark, 1960-tal, Fagas, teak, lösa dynor med blå plysch
Smärre ytskador, torkad stoppning, sliten klädsel
254691
2014-07-03