Matta rölakan Brita Grahn

Matta rölakan Brita Grahn
Matta rölakan Brita Grahn
Matta rölakan Brita Grahn
Matta rölakan Brita Grahn
Matta rölakan Brita Grahn
Matta rölakan Brita Grahn

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MATTA, rölakan, signerad Brita Grahn, ca 284x200 cm

Smärre slitage, fläck

254671

2014-07-03