Slaglåspistol 1800-tal
2014-07-02
254660
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SLAGLÅSPISTOL, 1800-tal, oktagonalt kammarstycke, slätborrad pipa, kolv i björk, längd ca 24 cm
Skador, laddstock saknas