Silverljusstakar Tore Eldh
2014-07-02
254590
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, signerade T Eldh (Tore Eldh) K & EC, Göteborg 1971, höjd ca 18 cm
Repor, bucklor i fot, slitage