Stolar 1700-tal
2014-07-03
254588
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
STOLAR, 3 st, 1700-tal, bemålade, stoppade sitsar
Senare bemålade, senare klädsel, skador, en fot med skada, fläckar