Klubbat för:
800 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934):(3) Kompositioner, signerade CFR, numrerade 852/1500 resp. 1153/1500, färglitografier, 52x40 cm vardera, oramade
Zustandsbeschreibung
254524
2014-07-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner