Yrjö Edelmann litografi
2014-07-02
254512
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med tejp, signerad och numrerad, färglitografi, bladstorlek 61x44 cm, oramad