Fåglar i träd akvarell
2014-07-02
254461
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, omkring 1900, Kina, bärpåskrift och stämplar, fåglar i träd, akvarell på papper, 130x63 cm
Fläckar