Yrjö Edelmann
2014-07-02
254438
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket, signerad och numrerad Y Edelmann, digital print, 1500 ex, bladstorlek 44x60 cm, oramad