Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKRIVSKÅP med vitrinöverdel, rokokostil. 1900-tal, 2-delat, mässingsbeslag, inredning bakom skrivklaff, höjd 200, 106x52 cm, nycklar finns
Smärre ytskador
254409
2014-07-01
Gör en kostnadsfri värdering här