Olja på duk av Paul Jean Martel
2014-07-01
254407
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
MARTEL, Paul Jean (1879-1944): Sjön vid Rouge, signerad, olja på duk, 55x76 cm
Duklagning