Besticksdelar 18/1900-tal
2014-06-30
254295
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BESTICK, 10 dlr, silver, 18/1900-tal, olika modeller, olika tillverkare, bestående av: 4 matskedar, 2 matgafflar, 3 bordskedar, tesked, total vikt ca 465 g
Slitage