Servisdelar Kina sekelskifte 1800
2014-06-29
254208
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SERVISDELAR, 11 st., Kina, sekelskifte 1800, dekor av småblommor, bestående av: 2 kaffekoppar med fat, 3 tekoppar med fat, chokladkopp med lock, skålfat diameter ca 20,5 cm, 4 lösa fat medföljer
Nagg, sprickor, lagningar