Damskrivbord
2014-06-29
254151
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAMSKRIVBORD, 1800-tal, gustaviansk stil, vitmålad, låda i sargen, beslag i mässing, höjd 71, 85x46,5 cm
Renoverat och kompletterat, slitage