Marc Chagall
2014-06-29
254095
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CHAGALL, Marc (Frankrike 1887-1985): Komposition, färglitografi ur Derriere le miroir, 1950, signerad i trycket, mittveck, 35x51 cm