Max Walter Svanberg färglitografi med prägling
2014-06-28
254086
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVANBERG, Max Walter (1912-1994): "Solen och djuret", signerad och daterad Max Walters -72, 148/300, färglitografi med prägling, 49x56 cm
PROEVENIES: Galerie Börjeson 1974