ABBA
Klubbat för:
Osåld
20 000 SEK
STUDIOJACKA, ABBA, Polar, 1970-tal, ljusblå satin, uppsydd av Owe Sandström, etikettmärkt "Artistdressing Owelars Stockholm 08/207017", storlek L enligt etikett
PROVENIENS: Michael B. Tretow
Smärre fläckar
253995
2014-09-06