ABBA

ABBA
ABBA
ABBA
ABBA
ABBA
ABBA
ABBA
ABBA

Klubbat för:

Osåld

20 000 SEK

STUDIOJACKA, ABBA, Polar, 1970-tal, ljusblå satin, uppsydd av Owe Sandström, etikettmärkt "Artistdressing Owelars Stockholm 08/207017", storlek L enligt etikett
PROVENIENS: Michael B. Tretow

Smärre fläckar

253995

2014-09-06