Krucifix barock
2014-06-27
253986
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KRUCIFIX, barock, 1700-tal, delvis brännförgylld brons, höjd 34 cm
Skadad sockel, dekordel saknas, slitage