Bestick silver Moskva 1800-tal
2014-06-27
253930
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BESTICK, 3 dlr, silver, skaft med niellodekor, Moskva 1857, bestående av: kniv med stålbald, gaffel och sked, vikt exkl. kniv ca 82,5 g
Kniv saknar stämplar Moskva 1857, monogram