Brosch hänge broschnål 18 k guld
2014-06-26
253884
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BROSCH med hängande dekordel, HÄNGE, BROSCHNÅL, 18 k guld, emaljdekor, 1800-talets andra hälft, total vikt ca 17,5 g
Omarbetat, tennlödningar, bucklor, skador, nål ej guld, lagningar ej guld