Kommod
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
KOMMOD, enligt uppgift skeppskommod, 1900-talets början, gustaviansk stil, fanérad i mahogny, topp med spegel i fasettslipad spegel, delvis inredd med bemålad metall, beslag i mässing, höjd 130, 65x44 cm
Kuntoraportti
Spegel med sprickor, inredning saknas, sprickor, fanérskador.
253856
Päivämäärä:
2014-06-26