August Hagborg oljemålning
2014-06-26
253854
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
HAGBORG, August (1852-1921): Figurscen, signerad Hagborg, grisaille, olja på pannå, ca 49x36 cm