Rölakan matta IN
2014-06-28
253845
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
MATTA, Sverige, rölakan, monogramsignerad IN, ca 145x200 cm
Slitage, fläckar, smuts