Olle Nordberg oljemålning
2014-06-26
253844
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NORDBERG, Olle (1905-1986): Dansande damer, signerad Olle Nordberg -66, olja på pannå, ca 40x33 cm