Färglitografi av Pierre Olofsson
2014-06-25
253791
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OLOFSSON, Pierre (1921-1996): Abstrakt komposition, signerad och numrerad Olofsson 32/40, färglitografi, ca 30x19,5 cm