Oidentifierad konstnär oljemålning
2014-06-25
253790
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Flickporträtt, signerad daterad Ólan 1885, pastell, ca 49x39 cm