Olja på duk av Gösta Bohm
2014-06-25
253789
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BOHM, Gösta (1890-1981): "Gamla Hudik", signerad G Bohm och otydligt daterad, olja på duk, 65x75 cm